Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Wciąż nad nią pracujemy i uaktualniamy szczegóły. Prosimy o cierpliwość.

Witamy w polskiej szkole im. Fryderyka Chopina w Southampton

Zapraszamy na nową stronę naszej szkoły. Znajdziecie tu Państwo informacje o szkole, kadrze, uczniach, planowanych wydarzeniach. Na naszym blogu można obejrzeć relacje ze szkolnych akademii, konkursów i imprez. W kalendarzu zapisane są wszystkie ważne daty, które warto zapamiętać. W zakładce formularze dostępne są pomocne wzory druków.

Mamy nadzieję, że nowa strona ułatwi Państwu kontakt ze szkołą. Zapraszamy do regularnego odwiedzania !

Raport Komisji Rewizyjnej rok szkolny 2018/2019

RAPORT KOMISJ REWIZYJNEJ ZA ROK 2018 final

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat fugiat, laboriosam, voluptatem, optio vero odio nam sit officia accusamus minus error nisi architecto nulla ipsum dignissimos. Odit sed qui, dolorum!.

Ściągnij
Ikonografia Polska Szkola final